Yem Fabrikaları

Konelmak Mühendislik markası müşterilerinin verim artışını sağlamak amacıyla kaliteli ürün güvencesi ile çalışmaktadır. Müşterilerinin işlerini ve üretim aşamalarını kolay hale getirmeyi hedefleyen Konelmak Mühendislik, otomatik kontrol imkanı sağlayarak üretim sürecinizi kontrol etmenize olanak sağlar. 10 yıla aşkın deneyim ve sektörde zirve olmasının verdiği güvence ile teknoloji ve kalitenin birleştiği mühendislik harikası ürünler ortaya çıkaran firmamız çevreye  saygılı olarak ürün ve hizmet üretiminde her alanda kaliteyi arttırmayı amaçlıyor. Bu kalite ile beraber müşterilerinin memnuniyeti için hizmetten hiçbir zaman ödün vermeyerek, iş sorumluluğunu farkında olup ve iş güvenliğine her anlamda önem verir.

Konelmak  Mühendislik yem otomasyon çözümleri, ürün kalitesini artırmak, israfı azaltmak ve verimliliği artırmak için entegre tedarik zincirinizi geliştirecektir. Operatörünüzün daha zorlu konulara konsantre olabilmesi için düzenli tekrarlanan görevleri ortadan kaldırır. Sistem, her zaman daha düzgün bir üretim sağlamak için üretim boşluklarının doldurulması, bölünmüş partiler ve dozlama planlaması gibi durumlara yardımcı olacaktır.

Gıda Güvenliği

Ürünlerin fabrikaya girişi ile tüm süreci takip edebilme imkanı sunan Konelmak Mühendislik, teknik destek ve raporlama imkanı sunarak tek elden tüm otomasyon sistemlerinizin kurulmasına olanak sağlar. Homojen yem üretiminin oluşmasını sağlayarak kaliteli ürün anlayışı ile ilerler. İşletmenizin maliyetlerini takip etmek ve oluşturmak için kapsamlı raporlama imkanı sunan Konelmak Mühendislik, gıda güvenliğini önemseyerek müşterilerinin en iyi ürünü elde edebilmesi için çalışmaktadır.