Otomasyon

Konelmak Mühendislik, ihtiyacınız olan çözüm ve önerileri sizlere sunarak en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktadır. Sektöründe otomasyon alanında lider olarak hızla ilerleyerek büyüyen firmamız teknolojinin gerekliliklerinden her daim faydalanarak teknolojinin getirdiği yeniliklere her daim açık olup müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Fabrikanız için gerekli olan tüm işleri otomasyon sistemleri ile bölerek iş yükünüzü hafifletip zamandan tasarruf etmenize olanak sağlayan firmamız fabrikanızdaki çalışanların yükünü azaltarak verimi arttırmaya ve en iyi işi çıkarmanıza olanak sağlar.

Firmamızın sağladığı otomasyon sistemleri ile tüm işlemlerin tek elde toplanması, kontrol paneli ile ürününüzün fabrikaya girişinden çıkışına kadar tüm süreci takip edebilmenizi ve mali işlerinizi ve fabrikanızdaki diğer işleri düzenli veriler ile alabilme şansı tanımaktadır. Herhangi bir arıza veya kötü işleyiş durumunda size haber vererek zararı en kısa sürede telafi etmenizi ve en az hasar ile işlerinize devam etme imkanı sağlamaktadır.

Kesintisiz Hizmet

Konelmak Mühendislik, 7/24 teknik servis imkanı ile otomasyon sistemlerinizde veya otomasyon sistemlerinize bağlı olan işletmeniz ile ilgili sorunları konum farketmeksizin çözerek sizi mutlu müşterilerinin arasında görmek için çalışmaktadır. Profesyonel ekibi ile tüm otomasyon işlemlerinizi tek elden halledecek sizi ekstra zahmetten ve uğraştan kurtarmaktadır.

konelmak_hizmetler_otomasyon_01
konelmak_hizmetler_otomasyon_02