İrmik Fabrikaları

Konelmak Mühendislik onlarca yıllık süreç bilgisi ve en son teknoloji otomasyon imkanları ile kendini günden güne geliştirmektedir. Tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel otomasyon çözümleri oluşturmak için bir araya gelir. Otomasyon sistemleri ile kontrollü ve verimli analizleri güvenli şekilde irmik fabrikalarına sağlamanın yanında bir arıza veya sorun olması halinde müşterilerine koşulsuz 7/24 servis ve destek imkanı sunar. Sağladığı kolaylıklar ile sizlerin zamandan ve bütçeden kâr etmenize yardımcı olur.Kolay paketleme imkanı ile ürünlerinizin israfını önleyerek iş gücünü azaltmayı hedefler. Verimli üretim üzerine inşa ettiği plan ile müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için en iyi ve güvenilir hizmeti getirmektedir.

Verimli üretimin getirileri ile müşterilerini bir adım daha öne taşıyan Konelmak Mühendislik, müşterilerine sağladığı özel çözümler ile müşterilerinin büyüme hızını arttırmaktadır. Müşterilerinin her zaman işini kolaylaştırarak verimli üretimi hedefleyen firmamız kolay takip sistemi ile hammaddenin fabrikaya girişinden son işlem anına kadar ürününüzü takip etmenize ve bunu raporlamanıza olanak sağlayarak irmik tesisinizin işleyişini hızlandırarak kolaylaştıracaktır.

Gıda Güvenliği

Gıda güvenliğini önemseyen Konelmak Mühendislik, ürünlerinizin en iyi şekilde işlenmesine olanak sağlayarak irmik tesislerinin sürekli olarak daha yüksek kalite sunmasına, güvenlik standartlarını iyileştirmesine ve operasyonel güvenilirliği ve tesis kullanılabilirliğini artırmasına yardımcı olacaktır. İşlerinizi zorlaştırmadan tek elden tüm çözümleri elde edeceğiniz adres olan firmamız yenilikçi çözümleri ve profesyonel kadrosu ile sizlere en iyi ve teknolojik çözümleri sunacaktır.