Danışmanlık

Konelmak Mühendislik gerçekleştirdiği işler ile sektörde tanındığı gibi müşterilerinin her sorusuna yanıt bulmayı başararak sektöründe örnek alınacak bir marka olmayı başarmıştır. Sektör bilgisinin getirileri ile geniş bir müşteri ağı olan firmamız yurt içindeki müşterilerinin sorunlarına hızlıca yanıt bulabildiği gibi yurt dışındaki müşterilerine de aynı hızda yanıt verebilmektedir. Yurt dışında da müşteri memnuniyetini sağlayan Konelmak Mühendislik, özel çözümleri ile müşterilerinin verimliliğini ve iş yükünü azaltmayı ilke edinerek müşterileri ile beraber büyümeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.

Teknolojideki yeniliklere açık olan Konelmak Mühendislik, yaptığı Ar-Ge yatırımları ile hem sektöründeki gelişmelerde söz sahibi olarak kendi ekonomisine ve ülke ekonomisine katkı da bulunmaktadır. Rekabetin gerekliliklerinden olan yeniliklere karşılık verme durumunu firmamız çok iyi şekilde yürüterek kadrosuna ve kadrosunun gelişimine maddi ve manevi olarak yatırım yaparak pazarda diğer rakiplerinden ayrılmaktadır.

Yenilik ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için vazgeçilmez iki unsur haline gelmiştir.Şirketlerin hayatlarını devam ettirebilmeleri verimli ve etkili yeni ürün ve süreç geliştirme yeteneklerine bağlıdır. Konelmak Mühendislik, sektörde 15 yıllık tecrübesi, deneyimli kadrosu ve çok sayıda proje referansı ile müşterilerinin ihtiyacı olan projeleri ve otomasyon çözümlerini tek bir çatı altında sunmaktadır.