Un Fabrikaları

Konelmak Mühendislik olarak kolay çözümler ile kaliteli ürün ve üretim anlayışı ile ilerlemek esastır. Müşterilerinin en az maliyet ile en iyi ve en kaliteli ürünlere kolaylıkla ulaşabilmeklerini sağlayabilmek için profesyonel ekibi ile teknolojinin yeniliklerini ve gelişmelerini takip ederek ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlamaktadır. Verim artışını en üst düzeyde hedefleyen Konelmak Mühendislik, otomomatik kontrol sistemleri ile üretiminizi takip etme kolaylığını sunmaktadır. Bunun yanında düşük maliyetli bileşenler ile hammadde tüketiminin izlenmesi kolaylığını da müşterilerine sunmaktadır. Sistemde yaşayacağınız herhangi bir aksaklıkta yanınızda olan Konelmak Mühendislik 7/24 servis ve destek imkanı ile müşterilerini zor anlarda yalnız bırakmamaktadır.

Değirmeniniz için hammaddeden depolama ve nakliyeye kadar 7/24 izleme ve kontrol olanağı sağlayan Konelmak Mühendislik, etkili proses yönetimi ve üretim görselleştirmesi ürün kalitesini artırır. Seçici enerji yönetimi önemli tasarruflar sağlayarak tüm süreç boyunca verim ve enerji izleme, üretim hatalarını azaltmak ve genel performansın optimize edilmesine yardımcı olmaktadır. Konelmak Mühendislik, uzaktan teşhis, bakım ve desteği, çalışma süresini ve verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olarak üretim performansınızı yükseltecektir.

Verimli Üretim Süreci

Verimli üretim süreçleri için optimize edilmiş standart paketler ile işinizi kolaylaştırarak daha hızlı çözümler sunan Konelmak Mühendislik, gıda güvenliğinizi düşünerek ve izlenebilirlik gibi çeşitli modüller sağlamaktadır. Modüler tasarım ve özel çözümler sunarak yaptığınız üretim anlayışını önemseyerek işletme maliyetlerini yönetmek için kapsamlı raporlama için özel çözümler sunmaktadır.Bir tedarikçiden komple elektrik ve otomasyon kurulumu imkanı vererek işlerinizin tek elden yürütülmesine olanak sağlamaktadır.