konelmak_konya_otomasyon_neden_konelmak-01

Neden Konelmak

Konelmak Mühendislik, müşteri memnuniyetini ilk plana koyarak düşük maliyet ile daha çok verimi hedeflemektedir. Teknolojik gelişmeleri her an takip ederek profesyonel ekibi ile en iyi sistemi uygulamayı kendine hedef edinmiştir. Çevre ve doğa dostu politika sergileyen Konelmak Mühendislik, çevreye zarar verecek durumlardan kaçınarak doğaya olan saygısını korumaktadır. Çalışanlarına müşterileri kadar değer vererek ekibiyle hızlı ve emin adımlar ile başarı merdivenlerini çıkmaktadır.

konelmak_konya_otomasyon_güven-01

Güven

Yaptığımız işin kalitesi ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize güvenli sistemler üretiyoruz. Güven ile gelen kalite müşterilerimizi ve bizi daha da ileriye taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti için hiç bir zaman müşteriler ile iletişim ağını koparmayarak her sorunlarında yanlarında olmaktayız.

konelmak_konya_otomasyon_doga_dostu-01

Doğa Dostu

Çevreye ve canlılara saygılı şekilde teknoloji ve mühendislik içeren tüm işlemleri çevreye duyarlı şekilde yapmaktayız.Çevreye zarar verici işlemlerden uzak durarak çevreyi koruma politikaları uygulamaktayız.Özenilen çevreye duyarlılık politikasını tüm canlılara uygulamaktayız.

konelmak_konya_otomasyon_verim-01

Verim

Mühendislik ve teknolojinin birleşmenin getirileri ile hızlı çözümler ile verimi müşterilerimize sağlayarak bütçelerinin fazlasını verim ile sağlamaktayız. Verimli çalışma sistemleri iş yükünü hafifleterek müşterilerimize daha rahat iş ortamı sağlamaktadır.Kullanılan enerjiyi verime dönüştürerek pratik çözümleri müşterilerimize sunmaktayız.

konelmak_konya_otomasyon_teknoloji-01

Teknoloji

Teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek ürünlerine uygulayan Konelmak Mühendislik, profesyonel ekibi ile teknoloji ve verimi birleştirerek müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Teknolojinin gerekliliklerinden faydalanarak kalitesini  arttırmaktadır.

konelmak_konya_otomasyon_mühendislik-03

Mühendislik

Profesyonel ekibi ile mühendislik ve kaliteyi birleştiren Konelmak Mühendislik, kalitesi ve güvencesi ile sektörde çoğu firmanın önüne geçerek pazarda söz sahibi olmayı başarmıştır.