Planlama ve Kurulum

Elektriğin sağladığı imkanlar ile otomasyon alanında birçok iş başaran Konelmak Mühendislik, kadrosunda bulunan elektrik mühendisleri ile sektöründe yeniliklere ve gelişmelere öncülük etmeyi sürdürmektedir. Elektrik ile ilgili tüm otomasyon ihtiyacınızı karşılayarak bu süreçte yanınızda olan firmamız sektördeki deneyimi ile size en uygun çözümleri sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir malzeme ve işçiliği ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir. Profesyonel kadrosunda bulunan elektrik mühendisleri ile teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak size verimli iş gücünü sunmaktadır. Müşterilerin en iyi şekilde verim alabileceği şekilde altyapı sağlanması için projeler geliştirmektedir.

Günümüzde büyük bir öneme sahip olan elektrik, düzenli tesisat ve kaliteli altyapılar ile  sanayi ve endüstride firmamızın yaptığı her işe can vermektedir. Bu kaynağın güvenli ve verimli bir biçimde kullanılabilmesi için, elektrik tesisat sisteminin projeden nihai haline kadar belirli kurallar çerçevesinde tesis edilmesi hayati önem arz eder. Seçilen malzeme ve işçilik burada çok önemli olduğu için Konelmak Mühendislik, ekibinden sağladığı kaliteli ve özenle seçtiği malzemelere kadar büyük bir özen ve özveri ile çalışmaktadır.

Teknoloji ve Kalite

Konelmak Mühendislik , elektrik alanında mühendisleri ile yaptığı işin her aşamasını takip ederek ve planlayarak  müşterileri için teknoloji ve kaliteyi birleştirdiği çalışmaları ile en iyi sonuçları elde etmeniz için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkelerinden hiç bir zaman vazgeçmeden elektrik alanında ve bununla ilgili sorunlarınız için 7/24 servis ve destek imkanı sağlamaktadır.