Silo ve Depolama Sistemleri

Silo toptan malzemelerin korunduğu, saklandığı veya depolandığı bir yapıdır ve işletmenin büyüklüğüne göre inşa edilir.Konelmak Mühendislik, yıllardır dünya çapında silo ve depolama sistemlerini otomasyonla buluşturarak müşterilerine en yeni teknolojik imkanları ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Konelmak Mühendislik silo ve depolama alanlarında  sunduğu imkanlar ile müşterilerin bilgisayar ekranından süreci izleyebilmelerini ve kontrol edilebilmelerine olanak sağlar. Silo dolum ve boşaltım öncelikleri programlanabilmekte ve böylece sistem tam otomatik olarak çalışabilmektedir. Bunun müşterilerimize getirileri ise daha az zaman ve daha çok verimdir.

Konelmak Mühendislik hammaddeniz için olan işlemlerin belirli bir sıra ile gerçekleşmesini, rutin tekrar edilen işlemlerin kontrol cihazları ile bir düzen halinde olmasını, ekipmanların ve insanların emniyetini içeren durumların  hızlı şekilde ve hassasiyet ile yapılmasını sağlayarak, işleyişi düzenli hale getiren kontrol ve takip panelleri ile işinizi bir adım daha hızlı ilerletme kolaylığı getirmektedir.

Servis & Destek

Mahsuller toplanır toplanmaz, tahılların ve tohumların en az israfla temizlenmesi, kurutulması ve depolanması gerekir. Bu nedenle her şeyin kontrol edilebilme rahatlığını ve bilgisayardan işleyişin görülmesini sağlayan firmamız herhangi  bir arıza veya sorun durumunda hemen müdahale edebilme avantajını müşterilerine sunmaktadır.  Konelmak Mühendislik 7/24 servis ve destek imkanı ile müşterilerini zor anlarda yalnız bırakmayarak bakım desteği ile verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Firmamız iş sorumluluğunu farkında olup güvenli ve sağlam otomasyon sistemlerini müşterilerine en iyi şekilde oluşturmaktadır