Özel Çözümler

İster yeni bir tahıl tesisi kuruyor olun, isterseniz mevcut bir tesisi yenileyin Konelmak Mühendislik verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza, ürün kalitesini artırmanıza ve her aşamada hammadde israfını azaltmanıza yardımcı olmaktadır. Verimli üretim süreçleri için optimize edilmiş standart paketleri ile sizler için israfı önleyici çözümler sunar. Pirinç, makarna, erişte, tohum eleme, makine prosesi ve daha fazla alanda size hizmet sunan Konelmak Mühendislik, sağladığı tüm alanlar için geçerli olan gıda güvenliği ve hammaddenin fabrikaya girişi ile tüm süreci takip edebilmesini sağlayan modülleri ile müşterileri için teknolojinin yenilikçi ve çözümcü imkanlarını kullanarak güvenilir ve kaliteli hizmeti getirmektedir.

Modüler tasarım ve özel çözümleri ile müşterilerinin iş yükünü en aza indiren firmamız profesyonel ekibinin deneyim ve bilgi birikimi ile sizler için a’dan z’ye projelendirme hizmeti sağlar. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek bunlara öncülük etmeyi hedefleyen Konelmak Mühendislik gelişmiş insan gücünün getirileri ile  müşterilerine yenilikçi ve özel çözümler sunmaktadır.

Kaliteli Üretim

Anahtar teslimi olmak üzere çeşitli tesislerde projelendirme, elektrik tesisatı, kontrol panellerinin imalatı, PLC SCADA yazılımının tasarımı ve MES mühendisliği hizmeti veren firmamız bununla birlikte işletme maliyetlerinizi düzenlemek ve yönetmek için raporlama fırsatı vermektedir.Kaliteli üretim ve ürün anlayışı ile müşteri memnuniyetinde lider olan Konelmak Mühendislik, yurt içi ve yurt dışı pazarında kendine önemli bir yer edinmiştir.