Teknik Servis

Konelmak Mühendislik sağladığı teknik servis imkanları ve çözümler ile tüm müşterilerine yurt içi ve yurt dışı farketmeksizin ulaşabilmektedir. Geniş ve deneyimli kadrosu ile her sorununuza çözüm olabilecek olan Konelmak Mühendislik, veriminizi arttıracak projelerin yanında ek olarak 7/24 teknik servis imkanı sağlamaktadır. Bu çalışma prensibi sayesinde daha uzun ömürlü projeler sağlayarak müşterilerine daha az bütçe ile daha fazla verimi getirmektedir. Profesyonel ekibi projenin tasarımından icraatına kadar geçen sürede yanınızda olduğu gibi daha sonradan oluşabilecek herhangi bir durum içinde sizi yalnız bırakmamaktadır.

Tesis kullanılabilirliği, her proses şirketi için en önemli hedeflerden biridir. Konelmak Mühendisliğin  yanınızda olması, duruş sürelerini önlemenize ve dünyanın her yerinde 7/24 üretim kesintilerini en aza indirmenize yardımcı olabilir. Profesyonel servis ve destek ağlarımız sizi zorluklarınızı anlayan endüstri ve süreç uzmanlarıyla bağlantıya geçirir. Uzaktan teşhis, bölgesel merkezler ve yerel destek mühendisleri tesisinizin bakımını yapmak, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak ve her zaman gönül rahatlığınızı sağlamak için birlikte çalışır.

Teknik servis hizmeti ile öncelikle arızası olan ürününün arıza yaptığı kısımın tespiti yapılarak bölge farketmeksizin onarım işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenden dolayı siz veya arızası olan ürününüz her nerede olursa olsun cihazınızın arızası giderilmektedir. Konelmak Mühendislik bünyesinde size ve sorun yaşadığınız cihaza uygun, güvenilir ve kalitesinden emin olabileceğiniz bir teknik servis hizmeti almanız sağlanacaktır