Pano İmalat

Nasıl PLC bir otomasyon ağının beyni ise Konelmak Mühendislik de otomasyon alanında sektörün beyni olma konusunda ilerlemektedir. Sektörüne sağladığı bilgi birikimi ve örnek otomasyon projeleri ile ilerleyen firmamız hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerine sunduğu otomasyon sistemlerinde kullandığı panolarda tüm teçhizatlar ve salt malzemelerin kalite belgeli ürünler olmasına büyük önem göstermektedir. Firmamızın kullandığı MCC kumanda panoları  motorların, pompaların, fanların otomatik veya manuel olarak, uzaktan veya yakından kontrolünü sağlayan panolardır. Bu sayede müşterileri için zamandan tasarruf ederek işlerini daha kolay hale getirmeyi amaçlayan firmamız işleyişin hızlanmasını ve daha fazla verim alınmasını sağlamaktadır.

Firmamız ürün işleyişini takip edebilme, raporlama ve bir düzen içinde ilerleyebilmesi için kullandığı DDC panoları otomasyon alanının beyni olan PLC ile ilerlemektedir. PLC günümüzde endüstride hemen hemen her alanda özellikle el değmeden gerçekleştirilen üretimlerde kullanılmaktadır. Enerji dağıtım sistemleri, karmaşık fabrika otomasyonları, konveyörler, motor hız kontrolü ve buna benzer birçok alanda daha bir çok uygulama PLC sistemleri ile verimli şekilde yönetilebilmektedir.

Otomasyon Hizmeti

Konelmak Mühendislik  verdiği otomasyon hizmeti ile müşterilerinin iş yükünü azaltmayı amaçlamıştır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ilkelerinden hiç bir zaman taviz vermeden büyümeye devam eden firmamız hizmetlerine ek olarak eklediği  un fabrikalarının kumanda panosu, paketleme panosu, randıman makinaları panosu , otomatik tavlama makinaları panosu imalat ve montaj işlemleri ile sektördeki farkını ortaya koymayı başarmıştır.